Denk dat het iets te maken heeft met oogsten van of plukken van iets. Gezien de lange steel uit het water of ergens waar je normaal niet 123 bij kan. Op de grond wat boven je hoofd werken ze maar ten dele. Kan wel maar omslachtig.
Is het geen tuinklauw / tuinwoeler/ grondwoeler? Ik heb er thuis een met drie tanden. Kan deze alleen niet op het internet vinden en natuurlijk alleen de moderne variant:
@frans81 Volgens mij moeten we het in de lucht zoeken Ik denk dat het een perenplukker is. Mijn grootvader had indertijd een boomgaard en ik meen me te herinneren dat 'ie dergelijke tuigen had staan. Linkerhand aan het houten handvat. Met rechts kan je draaien om met de 3e tand te grijpen. Ik zou het eens aan grootmoeder moeten vragen, grootvader is helaas dement ...
Volgens mij dienen die dingen om iets heets uit het vuur te halen. Bv. een pot gesmolten lood. Misschien weet @Rataplan wel meer.
@Flos Ik had het inmiddels gevonden pff Idd voor openhaart of openvuur . Ook @Ray vermelde al zoiets . Zie is Link www.ebay.com/p/LANDMANN-Black-36-Inch-Fireplace-Campfire-Fire-Pit-Tool-Log-Claw-Tongs-GRABBER/1842083458 Pyroclaw fireplace grabber
Een log claw! Dus toch om boomstammetjes op te pakken! Joepie de poepie! Win ik zomaar deze kwis! PS. Dat moet wel een heel erg pyromane boer geweest zijn, met drie van die dingen!
Oké haha , ik verdwaalde beetje in het woord Boomstammetjes Ik dacht aan stammetjes van 50 tot 1.00 Mtr Het is dus voor Haard hout . Klein formaat Omdat ze niet verkleurt waren door hitte , liet ik dat gebied vallen pff . Ik denk dat die Boer een hoarder was . Een PrepBoer. Weet je nog ? 1 is geen 2 is 1 en 3 is 2 . Stel er ligt nog een Vierde Maar ook jij zat in de goede richting