Prepfarmer
Senior Prepper
Ik denk dat het wel kan zeker als de periode tussen dood en slacht kort is. Ik zou je wel aanbevelen de organen goed te controleren, het karkas goed te spoelen en daarna goed door en door garen.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Ik denk dat het wel kan zeker als de periode tussen dood en slacht kort is. Ik zou je wel aanbevelen de organen goed te controleren, het karkas goed te spoelen en daarna goed door en door garen.
Het heeft toch wel voordelen om wat landelijker te wonen @Frans81 , begrijp ik. Hier in de Randstad zou ik eerst het hek van de kinderboerderij moeten saboteren en dan met een flink vaartje door die woonwijk moeten scheuren... Lastig...Ik heb zojuist alle ingewanden extra nagekeken en trof niet afwijkende aan.
Geen gescheurde darmen … spijsverteringsstelsel of wat dan ook intern dat bacteriën versneld een bedervingsproces kan doen laten aangaan.
De ree oogt gezond en zo ook het gebid dus en de ogen en en en
Nieren, hart , lever enz oké
Het vroor en dat was tevens een geluk bij dat ongeluk .
Zoals al benoemd ben ik opgegroeid met wild vers op de tafel en werd er zelf geslacht .
Kennis en vertrouwen is er en ik heb mijn antennes … intuïtie… onderbuikgevoel ook nog.
Voelt het niet goed dan ….
Als je in de gelegenheid bent om een doodgereden, nog gave egel te bemachtigen dan moet je het niet laten.
Wel even oppassen met het oog op het verkeer anders word je zelf ook een stukje "Flattened Fauna"...
Even de ingewanden eruit halen en dan in een kleipakking doen. (de egel, niet de ingewanden)
Kampvuurtje stoken op de verpakte egel, die je een stukje in de grond hebt gestopt, twee cm, niet meer.
Uurtje laten smoren en smullen maar. Goed, het is geen zes gangen menu, maar je weet niet wat je overkomt....mmmjumie
De huid laat door het verhitten makkelijk los en de stekels blijven in de harde klei zitten.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.